Flaga
  1. Start
  2. O Nas
  3. Pododdziały
  4. SSMB - Strzelec
  5. Dokumenty
  6. Galeria
  7. Rekrutacja
  8. Kontakt

Obóz majowy - Tylicz (04 - 08.05.16)


Data dodania: 10.05.2016 || Autor: Redaktor

Dnia (04.05.16) rozpoczął się obóz szkoleniowy dla Pierwszego Plutonu Trzeciej Kompanii Medycznej oraz dla Pierwszego Plutonu Drugiej Kompanii Desantowo - Szturmowej i potrwa on do 08.05.16. Obóz odbywa się w nowej bazie szkoleniowej w Tyliczu. Tego dnia odbyły się zajęcia utrwalające zdobytą wiedzę z zakresu szkolenia ogniowego oraz przygotowujące strzelców do jutrzejszych zajęć z Strażą Graniczną. Wieczorem strzelcy pisali test wiedzy unitarnej a następnie odbył się test fizyczny.

Drugi dzień(05.05.16) strzelcy rozpoczęli od strzelania bojowego z GLOCK - 17, MAG - 95, Beretta oraz kbk AKms. Kolejno każdy pluton przeszedł szkolenie z technik interwencyjnych, kontrolowania pojazdów - szkolenie to było zrealizowane wraz z funkcjonariuszami Wydziału Zabezpieczenia Działań z Karpackiego Ośrodka Wsparcia Straży Granicznej. Po powrocie, strzelcy realizowali szkolenie dotyczące służby w Policji, jej struktur. Następnie odbył się test biegowy.

Piątkowy poranek(06.05.16) strzelcy rozpoczęli od egzaminu biegowego, następnie odbył się test z pierwszej pomocy i szkolenie taktyczne. Wieczorem uczestnicy poszerzali swoją wiedzę z zakresu walki wręcz i technik interwencyjnych.
W sobotę (07.05.16) nastąpiło przegrupowanie w kierunku Nowego Sącza. Podczas podróży zostało zaimprowizowane krótkie działanie taktyczne - strzelcy musieli pokonać kilku kilometrowy odcinek Kamienicy tzw. "marszem wietnamskim". Po przybyciu na miejsce bytowania, uczestnicy przystąpili do rozbicia obozu, następnie odbyły sie zajęcia utrwalające z walki wręcz i szkolenie wysokościowe.
Dnia 08.05.16 zakończyliśmy majowy obóz szkoleniowy dla Pierwszego Plutonu Trzeciej Kompanii Medycznej oraz dla Pierwszego Plutonu Drugiej Kompanii Desantowo - Szturmowej. Dzisiejszego poranka odbyły się ostanie zajęcia zaplanowane na czas obozu. Były to zajęcia doskonalące z technik wysokościowych.

Galeria:

Poleć artykuł:


KOMENTARZE
LOSOWE ZDJĘCIA
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

X NWZD - bryg. Sławomir Szczerkowski nowym Komendantem Głównym ZS "Strzelec" O.S.W

Targi Szkół Średnich - 28.02.17

Zbiórka - Pluton Orląt - 11.03.17

NASZA KREW - NASZA OJCZYZNA - 07.12.16

POLECAMY
GALERIA
WYDARZENIA
  • Brak wydarzeń w najbliższym czasie
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Zbiórka - Pluton Wsparcia 1. Kompania Dowodzenia (23.04.16)


Szkolenie w KaOSG w Nowym Sączu - 3 Plut. Desant.-Szturm. - 23.03.17


Warsztaty taktyczno - survivalowe (18 - 20.12.15)


ZOBACZ TAKŻE

www.js2006nowysacz.pl

Odpowiedzialny za portal jest Sekcja Informatyki i Telekomunikacji Komendy Głównej ZS. OSW "STRZELEC"
Kontkakt : x4n20k@gmail.com

O Portalu | Redakcja | Media | Cookies | Kontakt | Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015

Organizacja Społeczno - Wychowawcza

Projekt i wykonanie: Kacper Ślaga