Flaga
  1. Start
  2. O Nas
  3. Pododdziały
  4. SSMB - Strzelec
  5. Dokumenty
  6. Galeria
  7. Rekrutacja
  8. Kontakt

POLECAMY
GALERIA
WYDARZENIA
  • Brak wydarzeń w najbliższym czasie
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

XI Walny Zjazd Delegatów


Warsztaty survivalowo - taktyczne - 09-12.12.16


Wyjazd do Warszawy - 23.01.17


ZOBACZ TAKŻE
AKTUALNOŚCI

Warsztaty z Tomaszem Drwalem w Klubie Halny - 18.05.2018

Dnia 18.05.2018 Strzelcy z naszej Jednostki wzięli udział w warsztatach MMA prowadzonych przez Tomasza Drwala. Trening odbył się w Klubie Halny. Warsztaty organizowane były jako akcja charytatywna dla Kasi Kuźmy, aby pomóc jej w walce z chorobą. Dzięki temu jako Jednostka, wraz z pozostałymi uczestnikami warsztatów, mogliśmy wesprzeć finansowo to szlachetne przedsięwzięcie.

20.05.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Zbiórka 5. Kompanii Orląt - 12.05.2018

12 maja odbyła się zbiórka 5. Kompanii Orląt, na której przypomnieliśmy sobie podstawy musztry. Po krótkich ćwiczeniach przyszedł także czas na zabawę. Skorzystaliśmy z pięknej pogody i udaliśmy się na krótki spacer. Zbiórkę zakończyliśmy utrwaleniem stopni strzeleckich.

16.05.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Runmageddon Myślenice - 04-06.05.18

W dniach od 04 - 06 maja delegacja licząca blisko 50 strzelców wzięła udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami Runmageddon. Zadanie strzelców polegało na zabezpieczeniu trasy biegów, sędziowaniu na poszczególnych punktach z przeszkodami oraz przygotowaniu trasy i pracach porządkowych. Trzech strzelców z naszej jednostki wzięło udział w biegu przebiegając całą wyznaczoną trasę. Przedsięwzięcie odbyło się dzięki współpracy z ekipą organizującą Runmageddon.

08.05.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 02.05.2018

Dnia 02.05.2018 w Miasteczku Galicyjskim odbyły się obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W wydarzeniu uczestniczyli Strzelcy z naszej Jednostki. Zorganizowaliśmy stoisko promocyjne, przy którym uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z naszym sprzętem szkoleniowym, w skład którego wchodziły broń, kamizelki taktyczne, hełmy, maski przeciwgazowe.

02.05.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Granica 18 - 27.04.2018

Dnia 27 kwietnia odbyło się ćwiczenie pod kryptonimem "Granica 18", w którym wzięli udział Strzelcy z naszej Jednostki. Rejon działania obejmowało leśnictwo Feleczyn w Nadleśnictwie Nawojowa. Głównym zadaniem było przeciwdziałanie grupie terrorystów przenikających z terenu Słowacji w kierunku drogi krajowej 28, skąd mieli przeniknąć z niebezpiecznym ładunkiem w głąb Polski. W ćwiczeniach wzięło udział 80 strzelców. Ćwiczono min : - Punkty kontrolne - Patrole piesze - Patrole na pojazdach - Punkty obserwacyjne - Praca w punkcie dowodzenia - Łącz...

28.04.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Sportowa zbiórka V Kompanii Orląt - 21.04.2018

W sobotę 21 kwietnia odbyła się zbiórka V Kompanii Orląt. Z racji tego, że pogoda nam dopisywała a dzieci miały bardzo dużo energii, zorganizowaliśmy zbiórkę sportową. Najpierw jednak Ci uczestnicy, którzy byli na poprzedniej zbiórce mieli do zaliczenia sprawdzian ze znajomości stopni strzeleckich, który wszystkim udało się zdać. Na boisko szkolne wzięliśmy potrzebny sprzęt sportowy i zagraliśmy w piłkę oraz troszkę pobiegaliśmy, rywalizując w rzędach. Z uśmiechem na twarzach zakończyliśmy zbiórkę, a Pani dyrektor rozdała kolorowe kalendarze na których ...

25.04.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

VI Małopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych - 19.04.2018

Dzisiaj Strzelcy ZS STRZELEC OSW z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu, wywalczyli 5 tytuł mistrza Małopolski w musztrze, podczas VI-go małopolskiego przeglądu musztry klas mundurowych, który odbył się w Gromniku. W maju reprezentujemy Małopolskę podczas ogólnopolskiego przeglądu w Zakopanem.

19.04.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Nowosądecki Marsz Pamięci Sybiraków - 13.04.2018

Po raz trzynasty odbył się Nowosądecki Marsz Pamięci Sybiraków. Każdego roku organizuje go Zespół Szkół numer 2 w Nowym Sączu, który przyjął w 2002 roku imię Sybiraków. 13 kwietnia jest dniem, ustanowionym przez Sejm Rzeczpospolitej, Pamięci Narodowej o Zbrodni Katyńskiej i przypomina też rocznicę wywózki Polaków na "nieludzką ziemię" w 1940 roku. W uroczystościach wzięli udział Strzelcy z naszej Jednostki. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w kościele "kolejowym". Następnie uczestnicy przeszli w marszu, poprowadzonym przez Orkie...

13.04.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Zawody strzeleckie - LOK Nowy Sącz - 08.04.18

W niedzielę (08.04.18) na sądeckiej strzelnicy Ligi Obrony Kraju odbyły się zawody strzeleckie upamiętniające śp. Tadeusza Radzika - długoletniego członka LOK i PZŁ. Strzelcy z naszej jednostki będący uczniami Zespołu Szkół nr.2 im. Sybiraków oraz strzelcy z 2. Plutonu Wsparcia - Krynica Zdrój wchodzącego w skład naszej Jednostki wzieli udział w ww. zawodach organizowanych przez LOK Nowy Sącz. Uczestnicy klasyfikowani byli następująco: Broń pneumatyczna (KPN 10) - szkoły podstawowe/szkoły ponadpodstawowe Broń kulowa (KSP 10) - kategoria tzw. "OPEN Repre...

11.04.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

Sprzątanie lasu w Nadleśnictwie Nawojowa - 09.04.2018

W poniedziałek 9 kwietnia odbyła się kolejna coroczna edycja akcji sprzątania lasów w Nadleśnictwie Nawojowa. W akcji brało udział 49 osób z naszej Jednostki, którzy wraz z kilkunastoma pracownikami Służby Leśnej nadleśnictwa zostali podzieleni na grupy i rozprowadzeni na teren, który należało uprzątnąć ze śmieci. Po zakończeniu akcji zjedliśmy ciepły posiłek i wróciliśmy do Nowego Sącza.

10.04.2018 || Komentarze

>> Czytaj więcej

<< Poprzednia strona

>> Następna strona


LOSOWE ZDJĘCIA
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

X NWZD - bryg. Sławomir Szczerkowski nowym Komendantem Głównym ZS "Strzelec" O.S.W

Targi Szkół Średnich - 28.02.17

Zbiórka - Pluton Orląt - 11.03.17

NASZA KREW - NASZA OJCZYZNA - 07.12.16


www.js2006nowysacz.pl

Odpowiedzialny za portal jest Sekcja Informatyki i Telekomunikacji Komendy Głównej ZS. OSW "STRZELEC"
Kontkakt : x4n20k@gmail.com

O Portalu | Redakcja | Media | Cookies | Kontakt | Regulamin

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015

Organizacja Społeczno - Wychowawcza

Projekt i wykonanie: Kacper Ślaga